16.10.2022.

Koncert Charytatywny

Cały dochód z koncertu będzie przekazany MARIUSZOWI SZYMAŃSKIEMU “SZYMONOWI”, którego los nie potraktował łagodnie. “SZYMON” już nic nie widzi, ale próbuje odnaleźć się w nowej rzeczywistości.

Cochise i Leash Eye w Miasto Kutno! Anti-Violent Agency / Marek Maras Kurnatowski oraz Kutnowski Dom Kultury ZAPRASZAJĄ!

Cochise – białostocki zespół grający muzykę, będącą oryginalnym połączeniem rocka i grungu. Grupa powstała w 2004 roku i od tego czasu zagrała kilkaset koncertów oraz nagrała pięć studyjnych albumów, wydanych przez wytwórnie Mystic i Metal Mind. Wśród najciekawszych wydarzeń koncertowych, w których uczestniczył Cochise można wymienić Seven Festival, Świebodzice Rock Festival, Cieszanów Rock Festiwal, Impact Festival,Summer Fall Festival. Zespół kilkukrotnie koncertował za granicą (w Niemczech, Belgii i Anglii), w 2016 roku zagrał na dużej scenie Przystanku Woodstock. W marcu 2018 miała miejsce premiera nowej płyty Cochise zatytułowanej Swans&Lions.
Skład Zespołu:
Wojtek Napora – git.
Radek Jasiński – b.
Grzesiek Hiero – dr.
????????????????????
Przed koncertem Cochise wystąpi hard rockowa załoga z Warszawy – Leash Eye.
Członkowie Leash Eye nazywają obecnie swoją muzykę Hard Truckin’ Rock. W praktyce jest to mieszanka dużej ilości melodyjności hard rocka rodem z lat 70-tych oraz elementów stoner-metalu czy też southern rocka. Brzmienie zespołu to osadzona sekcja rytmiczna wzbogacona o mięsiste gitary oraz przesterowane organy Hammonda. To wszystko okraszone niebanalnym, typowo hard-rockowym wokalem daje mieszankę klasyfikującą muzykę Leash Eye w kategoriach hard rocka na miarę XXI wieku. Leash Eye grał w Kutnie 4 lata temu podczas ROCK&ROSE FEST KUTNO 2018.