10.03.2019.

Krystalia czyli Zamarznięte serce

Zimowa opowieść dla najmłodszych z morałem.

Czy marzyliście może czasem, aby znaleźć się zupełnie gdzie indziej, w jakiejś szczęśliwej krainie, gdzie będzie tylko przygoda i ciągła zabawa, żadnych nudnych obowiązków, odrabiania lekcji i marchewki na obiad? Poznajcie zatem Pawła i Kasię, którym takie właśnie marzenie niespodziewanie się ziściło! Bardzo szybko okazało się jednak, że życzenia nie zawsze spełniają się dokładnie tak, jak byśmy chcieli.
„Krystalia, czyli Zamarznięte Serce” to niezwykła muzyczna bajka interaktywna, która opowiada o tym, jak wielką moc mają dziecięce serduszka, jak ważna jest dobroć i odwaga, dlaczego niektóre serca zamarzają, ile szkód mogą wtedy wyrządzić oraz jak można temu zaradzić. Wartka akcja nie pozwoli nikomu nudzić się ani przez chwilę, tym bardziej że Publiczność będzie miała wiele ważnych zadań do wykonania, a piękne, wpadające w ucho piosenki pójdą z Wami do domów i długo nie pozwolą o sobie zapomnieć! 
Szykujcie się więc do aktywnego spędzenia z nami godziny oraz do znakomitej zabawy!
Spektakl przeznaczony jest głównie dla dzieci w wieku 3 – 10 lat, ale każdy, kto uwielbia niezwykłe przygody i podróże w nieznane, będzie się na nim na pewno dobrze bawił.

Scenariusz powstał na podstawie improwizowanej bajki radiowej Teatru Improwizacji AFRONT, pt. „Drugi dzień wiosny”
Dramaturgia: Joanna Mazewska
Muzyka: Katarzyna Waszkiewicz
Choreografia: Agnieszka Senderowska
Występują: Katarzyna Gruszewska, Joanna Mazewska, Agnieszka Senderowska, Piotr Łokietek, Radosław Mazur